قوانین و مقررات سایت

با تشکر از بازدید شما از سایت ؛ متن زیر قراردادی حقوقی بین شما به عنوان کاربر و سایت پلان یاب می باشد و کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت پلان یاب را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند.

  1. مالکیت معنوی

کلیه عناصر موجود در این وب سایت، شامل اطلاعات، اسناد، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، کلاً متعلق به سایت پلان یاب می باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی صاحب عناصر مذکور (پلان یاب) اجازه کپی کردن، توزیع، نشر مجدد، واگذاری (Download) نمایش، ارسال و انتقال آنها را ندارد و  نشر مجدد اطلاعات با هر شکل و روشی اکیدا ممنوع است.

  1. شرایط استفاده از خدمات سایت

عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است . بدین معنا که به محض پذیرش عضویت شما در سایت پلان یاب ، کلیه ضوابط و مقررات سایت را پذیرفته و متعهد هستید به این ضوابط احترام گذاشته و آنها را رعایت کنید.

  1. مدت زمان اعتبار قیمت برای فایل سفارش داده شده

مدت زمان اعتبار قیمت سبد خرید، تا زمانی است که فایل سفارش داده شده از سایت خارج نشده باشد و در صورتی که فرآیند پرداخت وجه انجام نشده باشد، سبد کالا حالت پیش فاکتور را دارد و امکان تغییر قیمت وجود خواهد داشت.

  1. قوانین و مقررات عمومی سایت بشرح زیر میباشد:

* بند ۱

افراد برای عضویت در سایت پلان یاب و خرید از آن باید در هنگام خرید یا در حالت عادی به قسمت عضویت مراجعه کنند.

در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می کنند.
تبصره ۱

تنها اشخاص حقیقی حق عضویت در سایت را دارند.
تبصره ۲

صرف عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به هیچ وجه پذیرفته نیست.
تبصره ۳

کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.
تبصره ۴

کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.
تبصره ۵

عضویت در سایت پلان یاب رایگان است.
تبصره ۶

به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و پلان یاب هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.

*بند۲

کاربر عضو، پس از عضویت و اخذ رمز و کلمه عبور، حق خرید از سایت را دارد.
*بند۳

فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:
قسمت اول: بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت
قسمت دوم: پرداخت مبلغ معین به‌صورت آنلاین به حساب پلان یاب (انعقاد قرارداد)
قسمت سوم: ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل و ارسال لینک دانلود

تبصره ۱

پلان یاب هیچگونه مسئولیتی در قبال کیفیت، کمیت و شرایط کالای فروخته شده ندارد.

تبصره ۲

مهلت دانلود فایل ۲۴ ساعت بوده و پس از آن لینک دانلود منقضی میگردد.

تبصره ۳

در صورتی که مهلت تعیین‌شده برای استفاده از خدمات به اتمام رسد و مشتری در طول این مدت فایل را دانلود ننماید ، پلان یاب مسئولیتی در قبال عدم دانلود مشتری نداشته و وجه واریزی مسترد نمی‌شود.

تبصره ۴

پس از اتمام عملیات خرید، امکان انصراف از خرید به هیچ وجه برای خریدار امکان پذیر نمی باشد.

*بند۴

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از پلان یاب به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود. همچنین پلان یاب مسئولیتی در قبال خرابی‌ها و یا عدم سرویس‌دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های مورد نیاز ندارد.
*بند۵

منظور تعمیرات دوره‌ای این سایت به‌طور موقت غیرقابل دسترس می‌شود و کاربران حق اعتراض ندارند.
تبصره ۱

پلان یاب این حق را داشته که در هر زمان به جهت بروزرسانی کلیه فعالیت‌های سایت را متوقف نموده و کاربر عضو حق هیچگونه اعتراضی نسبت به این امر را ندارد.
*بند۵

دانلود فایل و سپس فروش غیرقانونی فایل و پروژه و خدماتی که توسط پلان یاب انجام شده ممنوع است و طبق مقررات قانونی با اقدام‌کننده آن برخورد می‌شود.
*بند۶

پلان یاب از کلیه اطلاعات کاربران عضو اعم از اطلاعات دریافتی و ارسالی، (Backup) تهیه نموده و از آن نگهداری می‌کند تا در صورت بروز هرگونه خطری برای یک نسخه، نسخه دیگر مصون بماند.
*بند۷

کاربر نباید در سایت اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را برای هرگونه عمل تجاری از دست می‌دهد